Test fotoobrazu od Saal-Digital Polska

fotoobraz_2fotoobraz_4fotoobraz_6

W ramach testu produktów dla fotografów, miałem okazję zamówić od firmy Saal Digital Polska fotoobraz. Wybór zdjęcia nie był trudny, gdyż w ostatnim czasie nasza córka miała swoje pierwsze urodziny.

Produkt, który wybrałem to płótno Canvas o wymiarze 60cm x 40cm. Stworzenie projektu zajęło mi dosłownie 3 minut. Zrobiłem to przy pomocy programu dostępnego na stronie Saal Digital. Program sam w sobie jest bardzo prosty, intuicyjny. Jego obsługo nie powinna sprawić problemu nawet laikowi.

Wysyłka zrealizowanego projktu była dosłownie błyskawiczna, 3 dni i kurier zadzwonił do moich drzwi. Obraz była naprawdę solidnie zapakowany. Dobranie się do niego zajęło mi znacznie dłużej, niż zamówienie produktu. Co jest oczywiście ogromnym plusem.

Zamówienie płótna Canvas to była najlepsza decyzja tego miesiąca. To nie tylko piękna ozdoba na ścianie, doskonała pamiątka na lata, ale także świetna forma prezentacji swojego portfolio. Jednak najbardziej szczęśliwą osobą w moim domu jest Pola, która ciągle paluszkiem pokazuje na fotoobraz i radośnie piszczy.

Od strony technicznej jakość i wykonanie fotoobrazu jest perfekcyjna. Płótno Canvas o gramaturze 300 g/m2 oraz druk lateksowy HighEnd o rozdzielczosci 300dpi dały wspólnie wysoką intensywność kolorów oraz idealną ostrość. Kolory fotoobrazu odzwierciedlają oryginał zdjęcia widziany na moim skalibrowanym monitorze. Całość naciągnięta jest na drewniane krosno w taki sposób, że daje wspaniały trójwymiarowy efekt.

Teraz najlepsza wiadomość, oferta Saal Digital jest skierowana nie tylko do fotografów, ale do każdego, kto zapragnąłby mieć taki fotoobraz na swojej ścianie.zrzut-ekranu-2016-11-20-o-22-30-24

#saaldigitalpolska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s